Американо кава – що це таке, рецепти приготування кави американо в домашніх умовах

Смачний і ароматний кави здатний підняти настрій і зарядити позитивом на цілий день. Більшість людей віддають перевагу іншим видам цього напою велику чашку гарячого американо. Справжнім кавоманам буде цікаво з’ясувати, як з’явилася кава американо, як його готують в домашніх умовах, і в чому полягає принципова відмінність його від еспресо.

Кава американо – що це таке

В даний час відомо безліч способів приготування цього напою – капучіно, лате, американо, еспресо лунго, рістретто… В такому різноманітті легко заплутатися, так як не завжди вдається зрозуміти, в чому ж принципова відмінність одного кавового коктейлю від іншого. Нерідко новачки-любителі кави задаються питанням, що ж таке по суті кави американо? Розведений еспресо? Або ж самостійний напій, який під силу приготувати тільки профі?

Американо являє собою одну з різновидів кавового напою, основу якого становить міцний еспрессо, розбавлений водою.

Своєю появою він зобов’язаний американським солдатам, які перебували в Італії після закінчення Другої Світової війни. Смак еспрессо був для них надто насиченим, тому бариста придумали розбавляти класичний напій водою. Це робило американо більш м’яким, при цьому не погіршуючи якість готового напою.

З тих пір американо міцно закріпився в списку найпопулярніших кавових напоїв. За цей час з’явилося кілька рецептів його приготування оригінального.