Як приготувати буряк в мікрохвильовці

Процес варіння буряків на газовій плиті досить трудомісткий. Коренеплід довго вариться і поглинає багато води, а крім того вода ще й випаровується. На варіння буряків для звичайного вінегрету йде близько 2 годин, а крім того господиня повинна постійно підливати воду. Але, в сучасних умовах за допомогою чудесного агрегату – мікрохвильової печі, можна спростити варіння і заощадити час. І, у кожної господині давно виникло питання про те як швидко зварити буряк.

Для цього потрібно мати мікрохвильову піч, скляну каструлю для мікрохвильовки, зі спеціальною кришкою з отвором для виходу пари і, звичайно, сам продукт. Варять буряки в мікрохвильовці двома способами: у воді й без неї.

 

Спосіб 1. Варіння буряків в мікрохвильовці з додаванням води.

Для цього у коренеплоду відрізати вершки і корінці, промити, обтерти сухим паперовим рушником і покладе на середину каструлі, налити 100 мілілітрів води, щільно закрити кришку і поставити в піч. Варити буряк при високій потужності мікрохвильовки близько 10 хвилин. Далі буряки проткнути зубочисткою, Якщо вона м’яка, то варіння закінчена, якщо жорстка, то поварити ще 5 хвилин.

 

Спосіб 2 . Варіння буряків в мікрохвильовці в пакеті.

 

 

Як зварити буряк в мікрохвильовці в пакеті? Дуже просто як двічі два. Для варіння буряків взяти перфорований пакет. У таких пакетах продають овочі в магазинах, з дірочками. Якщо такого пакету немає, то зробити в звичайному целофановому пакеті кілька проколів. Коренеплід,

оброблений коренеплід покласти в пакет, розмістити і запікати в печі на максимальній потужності близько 15 хвилин.

Буряк, безперечно корисний і смачний коренеплід, що містить масу вітамінів і мікроелементів. Її необхідно тобто при зниженому гемоглобіні, особливо вагітним жінкам. Корисна звела, завдяки підвищеному вмісту клітковини для нормалізації роботи кишечника.

Буряк сприяє видалення. холестеринових бляшок, що знижує ризик виникнення атеросклерозу. Але, їмо її недостатньо Які страви зазвичай готують з буряка: борщ, холодник і вінегрет. А, існують і лолее смачні страви. Наведемо приклади.