Як варити геркулесову кашу на молоці – 7 рецептів приготування в мультиварці, в мікрохвильовці і на плиті

Не багато знають, але «Геркулес» – це назва напівфабрикату з вівсяних пластівців, випущеного ще в часи СРСР. Завдяки спеціальній термічній обробці, він готувався буквально за 10 хвилин. Після розпаду Радянського Союзу «Геркулес» перестав бути торговельною маркою і так просто стали називати вівсяні зерна. Так що не варто думати, що геркулесова і вівсяна каша – це два різних страви. Але якщо ви не знаєте, як варити геркулесову кашу на молоці, то читайте нашу статтю.

Як варити геркулесову кашу на молоці на плиті

Говорити про користь геркулесову каші, просто не має сенсу, адже про те, наскільки цінними є вівсяні пластівці, знає навіть дитина. А ось про те, як варити вівсяну кашу на молоці правильно поговорити варто, адже не всі господині знають, як зробити це, зберігши корисні властивості вівсянки.

В основному, кашу варять на молоці високої жирності, але краще розбавляти його водою, щоб знизити калорійність і жирність готового страви.

Інгредієнти:

  • по літру молока і холодної води;
  • 40 г масла пожирніше;
  • склянку «Геркулеса»;
  • сіль з цукром за смаком.

Спосіб приготування:

  • У сотейник вливаємо обидві рідини. Як тільки склад почне кипіти, висипаємо в нього «Геркулес» і щіпку солі. Варимо три хвилини на невеликому вогні, періодично помішуючи пластівці.
  • Потім додаємо цукровий пісок за смаком і через хвилину викладаємо в вівсянку шматочок вершкового масла. Вимикаємо вогонь, накриваємо кашу і наполягаємо 20 хвилин.