Як зварити сосиски в каструлі, мікрохвильовій печі, мультиварці – 6 способів смачно і красиво варити сосиски

Здавалося б, що може бути, ніж зварити собі на сніданок або обід сосиски? Блюдо просте, але й у простоті є свої нюанси. Тому початківцям домогосподаркам, холостякам і студентам не завадить знати корисні хитрощі в приготуванні сосисок.

Як зварити сосиски в каструлі на плиті

Незважаючи на те, що ковбасний виріб в приготуванні просте і нехитре, при варінні часто трапляються казуси. Якщо переварити виріб, то воно лопне і вивариться, втративши повністю смаку, а недоварене буде сирим.

Варто враховувати, що сосиски в оболонці з плівки і натуральної сировини варяться різний час:

  • для варіння у каструлі ковбасні вироби необхідно опустити в киплячу воду і варити до повної готовності. Для цих цілей підійде невелика каструля, кухлик або сотейник. З нього навіть простіше витягувати з допомогою щипців або вилки, не пошкодивши оболонку;
  • сосиски в целофановій плівці краще очистити перед варінням. У гарячому стані важко зняти оболонку і не обпектися. Очищені ковбаски опустити в окріп і варити 3-4 хвилини на середньому вогні;
  • ковбаси в натуральній оболонці очищення не підлягають. Варяться вони по часу стільки ж.

Перетримувати ковбасні вироби в гарячій воді не слід. Будь напівфабрикат з м’яса – це майже готову страву, яким потрібно лише кілька хвилин до повної готовності. Тривала термічна обробка призведе до того, що страва втратить свої смакові якості.