Кальмари в клярі – 5 рецептів, як приготувати

Правильно приготовані кальмари в клярі – ідеальний варіант закуски до «пінному». Але можна подати їх і на святковий стіл або як доповнення до овочевого салату на обід. Є відразу кілька вдалих варіантів кляру для цього морепродукту.

Кальмари в клярі — самий простий рецепт

Інгредієнти: трохи менше кіло морепродуктів, добірне яйце, щіпка орегано, рафінована олія, 130 г білого борошна, сіль, 90 мл жирного молока, дрібка сушеної петрушки.

  • Кружечки молюска повинні бути рівними і позбавленими від усього зайвого – плівок, внутрішніх стрижнів і т. д. Для полегшення чищення морепродукта можна просто заздалегідь обдати його окропом.
  • Для приготування кляра змішуються всі інші інгредієнти. Молоко береться не холодним. Борошно додається в суміш в кінці. Віночком потрібно активно вимісити всі складові до однорідності. В клярі не повинно бути навіть мінімальних грудочок.
  • Сковорідка з рафінованою олією добре прогрівається. У неї потрібно викладати кільця молюска, попередньо змочені з усіх сторін в клярі.
  • Смажаться скибочки до рум’яності. Головне, не перетримати їх в олії.
  • Отримані смажені кальмари в клярі викладаються на кілька паперових рушників, після чого відразу теплими подаються гостям.