Коктейль Лонг Айленд — 4 рецепта приготування в домашніх умовах

Коктейль Лонг Айленд – один з найпопулярніших напоїв у всьому світі. Його роблять як в барах, так і вдома. Знаючи рецепти і нюанси приготування, можна без праці змішати його самостійно.

Коктейль Лонг Айленд – історія появи напою

Вперше згадуватися напій став у 70-х роках і швидко привернув увагу тим, що містить у собі кілька видів міцного алкоголю

Свою назву він отримав, звичайно ж, на честь острова в Нью-Йорку, який став першим житловим поселенням в тому регіоні. Багато вважають, що вперше цей напій приготував Кріс Бендиксен, але існує ще кілька версій його появи.

  • Перша і сама реалістична – коктейль придумали в період заборони на алкогольні напої. Тим, хто відвідував бари, хотілося випити відразу і багато, так щоб ніхто цього не помітив. Тому Лонг Айленд змішували не в склянках, а у звичайній гуртку, за кольором, він повністю був схожий на чай, а для більшої переконливості у нього клали ще й лимон.
  • Інший варіант – в США проводилися змагання, в яких потрібно було дійти до кінця вулиці, при цьому відвідуючи кожен бар і випиваючи в ньому. Щоб учасник завершив свій шлях саме в цьому закладі був придуманий забійний коктейль, швидко сваливающий з ніг за рахунок фортеці.
  • Остання версія – бар прийшла пара, де працював Роберт Батт. Вони почали лаятися. Жінка поставила ультиматум: або відносини або алкоголь. Звичайно ж, чоловік вибрав перше, але коли його супутниця вийшла на пару хвилин, попросив налити йому в чашку найміцнішу суміш, яка згодом і стала основою напою.