Коктейль Олд Фешн (Олд-фешен, Old fashioned): класичний рецепт – 3 варіації

Біля витоків зародження та розповсюдження алкогольних напоїв варто коктейль «Олд Фешн». Це безсмертна класика, яка володіє вишуканим і витонченим смаком. Рослинні компоненти, які входять до складу старомодного коктейлю, допомагають розслабитися після важких робочих буднів і просто скрасити п’ятничний вечір.

Історична довідка

Багата історія виникнення відомого напою почалася ще в кінці 19 століття. Тому коктейль Олд Фешн вважається одним з найперших алкогольних напоїв, рецептура якого жодного разу не змінювалася. Технологія виготовлення коктейлю і перші згадки родом з Америки, міста Луїсвілль. У той час питний заклад «Pendennis Club» мало велику популярність. Молодий бармен, який працював в цьому місці, і став творцем старомодного напою.

Його постійний відвідувач був великим виробником бурбона і попросив бармена виготовити для нього унікальний коктейль з використанням алкоголю. Джеймс Паппер, як звали частого гостя, високо оцінив приготований напій і навіть попросив рецепт. Після рецептура незвичайного для того часу коктейлю була передана бармену, який працював в готелі Нью-Йорка. Варто тільки підібрати правильне поєднання компонентів і потрібні пропорції – і тепер цей напій відомий всьому світу.