Макрурус – що за риба, 7 рецептів приготування

Риба макрурус – це морський мешканець, родич тріски. М’ясо цієї риби ніжне, але водянисте, тому багато господинь обходять такий морепродукт стороною. Але вони навіть не здогадуються, що при правильному поводженні з нього можна приготувати безліч смачних і корисних страв. А от як правильно готувати макруруса, ми вам зараз розповімо.

Макрурус – що за риба, опис

Якщо хоч раз побачити живого макруруса, то запам’ятаєш його на все життя. Страшний зовнішній вигляд риби нагадує доісторичного морського монстра. Видовжене тіло з довгим хвостом і рідкими шипами, велика голова з виряченими очима та три ряди зубів. У довжину макрурус може досягати більше метра, а вагою доходити до 30 кг. У такої риби добре розвинене зір і нюх, що дозволяє їй виживати навіть в найекстремальніших умовах.

Незважаючи на свій страхітливий вигляд, така риба вважається справжнім делікатесом Тихого і Атлантичного океану. У ній міститься велика кількість амінокислот, мікроелементів і корисних речовин. При цьому в ній мало жирів, але багато білка, який легко засвоюється нашим організмом.

Тому таку рибу рекомендується включати в раціон тим, хто дотримується дієтичного харчування, а також дітям, так як вживання м’яса макруруса сприяє правильному формуванню кісткової тканини. І якщо є його хоча б два рази в тиждень, то можна відновити роботу органів травлення, отримати потрібні для нашого організму поживні речовини, а також поліпшити стан шкіри, волосся і нігтів.

Якщо говорити про макрурусе в кулінарії, то таку рибу краще не гасити, так як її м’ясо просто перетвориться на желе. Вірний спосіб – це приготувати її в духовці, посмажити на сковороді або використовувати як начинку для пирогів.