Сирна запіканка в мікрохвильовці за 10 хвилин – 7 рецептів

Мікрохвильова піч призначена не тільки для розігрівання страв. Її зручно використовувати і для приготування різних ласощів на швидку руку. Наприклад, дуже швидко і просто готується сирна запіканка в мікрохвильовці. А урізноманітнити її вдасться різними цікавими доповненнями.

Класична сирна запіканка в мікрохвильовці

Для солодкого частування за таким рецептом краще всього придбати м’який сир, жирність якого буде не вище 5 відсотків. Знежирений варто використовувати тільки під час дієти. Крім сиру (380 г), береться: 75 г манки, 45 г цукру-піску, 2 великих яйця, невелику кількість солі і ваніліну.

  • Замішувати складові можна відразу в тій ємності, в якій буде відбуватися запікання. Для цього потрібно використовувати спеціальну форму для мікрохвильовки з кришкою з вбудованим клапаном.
  • Курячі яйця розбиваються в обрану промаслений ємність, злегка збиваються, після чого сахарятся і солятся. Перемішувати компоненти потрібно до тих пір, поки крупинки цукру і солі повністю не розчиняться.
  • У масу додаються залишилися незадіяними продукти. Після вимішування інгредієнтів, можна закривати ємність і відкривати клапан кришки.
  • Запікатися частування буде 5-6 хвилин при максимальній потужності пристрою.

Спеціальна форма дозволить страви залишатися ніжним і злегка вологим.

Перевага приготування в мікрохвильовій печі полягає в тому, що солодощі не пригорають.