Тісто для піци швидке і смачне – 7 рецептів

Піца одне з найулюбленіших страв і дітей, і дорослих. Можна купити готову піцу в магазині або замовити на дім. А можна спекти її в домашніх умовах, витративши трохи часу. При бажанні до процесу можна підключити всю сім’ю.

Є досить прості рецепти приготування піци, що не потребують великих фінансових витрат. Наскільки вдалою вийде піца, буде залежати не тільки від начинки, але і від тіста, яке є основною складовою страви. Тому особливу увагу треба приділити саме приготування тіста. Як приготувати тісто для піци швидке і смачне, розглянемо в цій статті.

Класичне дріжджове тісто для піци

Для приготування тіста треба розмішати 8 грамів сухих дріжджів та 5 грамів цукрового піску в 100 грамах попередньо підігрітої води. Все гарненько перемішати. Цю суміш помістити на 15-20 хвилин в тепло до тих пір, поки не з’являться бульбашки. У підходящий посуд вилити 250 грамів теплої води, готову суміш з розведеними дріжджами і 35 грамів оливкової олії. Додати 10 грамів солі та 5 грамів цукрового піску, все ретельно перемішати до повного розчинення піску і солі. Наступним етапом буде повільне додавання в отриману суміш 450 грамів борошна вищого сорту, при постійному замішуванні. Потім залишити тісто, накритий тканиною, в теплі. Тісто, після того як воно підійде, обминается кілька разів. Після його можна викладати на деко, заповнювати начинкою і відправляти в духову шафу.