Тісто для смажених пиріжків – 6 рецептів

Смажені пиріжки – один з улюблених варіантів перекусів дітей і дорослих. Вони можуть бути з різними смачними начинками – від м’ясних до солодких. Приготувати повітряне тісто для смажених пиріжків, як і саме рум’яне частування вкрай просто. Залишилося лише визначитися з оптимальним рецептом, вибираючи для себе найбільш підходящі його складові.

Дріжджове тісто для смажених пиріжків

Готову страву виходить буквально тане в роті. Особливо, поки пиріжки з такого тіста ще свіжі і м’які. Для їх приготування потрібно використовувати: 530-560 г пшеничного білого просіяного борошна, 270 мл жирного молока, 1 яйце, 25 г свіжих дріжджів, 60 мл будь-якого рослинного рафінованого масла і таку ж кількість води, 1 ч. л. солі, 1 ст. л. цукру.

  • Дріжджі пальцями кришаться в глибоку миску. До них відправляється цукор, щіпка борошна, а також тепла вода. Масу потрібно злегка перемішати і залишити підніматися.
  • В окремому посуді яйце збивається з сіллю. У цю суміш додається рослинне масло і тепле молоко.
  • Коли над мискою з дріжджами з’явиться пишна піна, їх можна перекладати до яєчно-молочної масою. Разом інгредієнти перемішуються повільно і дуже обережно.
  • Залишилося просіяти борошно і починати замішувати тісто. Процес цей досить довгий. У результаті тісто має стати гладким і однорідним.
  • Маса відправляється в тепле місце. Тісто має підійти двічі. Приблизно через годину воно обминается сухими руками і знову вирушає в тепло.
  • Із зазначеної кількості продуктів вийде приблизно 23 стандартних пиріжків.