Тісто на оладки — дев’ять рецептів, як завести тісто

Оладки — найпростіше блюдо. Однак не всі їх печуть. Проблема полягає в тому, що не завжди виходить приготувати якісне тісто на оладки, а тому вони часто не виходять пишні і зажаристые, а плоскі, жирні і зовсім не апетитні. Як же зробити правильне тісто з продуктів, які є під рукою?

Загальні рекомендації

Завести тісто і спекти пишні оладки дійсно виходить не у всіх. Недосвідчені господині опускають руки, коли вироби виходять тонкими, щільними, швидко засихають або вбирають у себе багато олії. Є такі оладки можна, але хочеться-то рум’яних і повітряних.

Тут є кілька секретів. Звичайно, багато чого залежить від типу розпушувача — ви робите їх з використанням соди або на дріжджах.

Але є і загальні принципи приготування:

  • Сковорода обов’язково повинна розжаритися — тісто кладуть на шкварчащее масло. Вже після, ви можете накрити сковороду і зменшити вогонь, але перше дотик повинне бути пристрасно пекучим. Інакше виріб миттєво вбере все масло!
  • Не треба лити багато масла, досить просто змастити сковороду, якщо не хочете його надлишку в виробі.
  • Слідкуйте за консистенцією тесту. Оладки з рідкого тіста швидко опадають і стають млинцями. Густота гарної сметани — ось зразок для наслідування.