Випічка в мікрохвильовці – 8 рецептів на швидку руку

Випічка в мікрохвильовці на вигляд і, головне, смак анітрохи не гірше, ніж приготовлена будь-яким іншим методом. А в чомусь навіть і краще: в мікрохвильовій печі можна спекти тістечка, кексики, торти, піцу, витративши на процес набагато менше часу. І у вік тотальної поспіху це дуже важлива обставина.

Сирна випічка в мікрохвильовці

Як правило, дітвора не в захваті від сиру. Чадо буває неможливо умовити з’їсти хоч блюдце цього продукту: слово «користь» в даному випадку не аргумент. Але якщо зробити на сніданок десерт з сиру в мікрохвильовці, він буде умят за лічені хвилини. Тим більше, що сир – штука вдячна: прекрасно пропікається і гармонує практично з усіма фруктами, ягодами і багатьма прянощами.

Для нього знадобляться:

  • сир (ідеальний варіант домашній продукт) – 400 грамів;
  • яйця – візьмемо пару штук;
  • яблука – стільки ж;
  • цукор-пісок – 40 грамів буде достатньо.

Сир пропускаємо через сито, щоб він придбав ніжну пастоподобную консистенцію. Яблука очищаємо від шкірки і обробляємо з допомогою терки з самими маленькими осередками. Потім з’єднуємо продукти в сирно-яблучну суміш.

До отриманої маси додаємо яйця, перемішуємо останній раз.

Залишилося розкласти складу по формочках і відправити майбутнє ласощі в СВЧ-піч. Потужності 800 Вт протягом 7 хвилин буде достатньо, щоб сирною випічкою можна було годувати маленького вереду.