Крем-суп з гарбуза з вершками, рецепт з фото

Гарбуз, як відомо, містить безліч вітамінів і мікроелементів, вона є чудовим варіантом для різного роду дієтичного харчування. Що ще ми знаємо про гарбузі?
А ще – карета з «Попелюшки», ну і, звичайно ж, українські свати, які приносили в дім нареченої гарбуз або гарбуз (укр.) – візьме – милий наречений, а поверне – так і не треба нам такого.

Крем-суп з гарбуза

Сьогодні ми поговоримо про поживної цінності гарбуза і про те, що ще можна з неї приготувати – смачного та корисного, крім усім відомих, але вже трохи набридли каш і відварений, запеченій, тушкованій гарбуза.
Крем-суп з гарбуза, що може бути смачніше? Рецепт його досить доступний, простий і немудрий, а результат – дуже смачний!
Отже, спробуємо сьогодні освоїти варіант приготування крем-супу з гарбуза.

Як приготувати крем-суп з гарбуза

В якості основи Ви можете взяти молоко або вершки – на молоці суп вийде більш дієтичним, на вершках – ніжніше, але жирніше.
Час приготування – близько години, розрахований на 4-5 порцій.

Отже, нам знадобиться:

  • Молоко – близько літра;
    Або ж вершки, не надто жирні – близько півлітра;
  • Гарбуз – близько 0,5 кіло;
  • Цукор – 2-3 столових ложки
  • Або ж мед, також 2-3 ст. ложки;
  • Родзинки – пару столових ложок,
  • Вершкове масло – близько 50 р.

Крем-суп з гарбуза, рецепт з вершками

Окремо відварюємо гарбуз, протираємо її до відносно однорідної маси, додаємо в кип’ячене молоко, ще раз проварюємо. Додаємо промитий родзинки, цукор, кип’ятимо ще деякий час, знімаємо з вогню, збиваємо, додаємо вершкове масло. Якщо в якості солодкого інгредієнта ми вибрали не цукор, а мед, додавати його слід вже після того, як наш крем-суп охолоне не менше, ніж до 60 С, оскільки при високих температурах корисні речовини, які містяться в меді, мають тенденцію руйнуватися.
А оскільки наш суп не тільки смачний, але ще й дуже корисний, не варто зменшувати його користь неправильної термічною обробкою.

Дивіться також:  Суп-пюре з брокколі – 10 рецептів приготування

Як приготувати крем суп з гарбуза з вершками, рецепт з яблуками

При бажанні можна доповнити цей рецепт яблуками, які повинні бути відварені паралельно з гарбузом і також размяты до консистенції пюре.
Яблука разом з гарбузом додаються до молока, далі діємо по вищевикладеному варіанту рецепта.
Ось такий нехитрий рецепт, але на смак – просто казка! Смачно, ситно і дуже корисно!