Скільки часу варити гриби і як правильно?

Осіння пора – час збору грибів. Саме по собі це заняття корисне для здоров’я, подихати свіжим. лісовим повітрям просто задоволення вище середнього. А ,якщо при цьому ви набрали цілу корзину грибів, то похід по гриби корисний подвійно.


Гриби відносяться до рослинним організмам, багатим вітамінами групи B, A, PP. До складу грибів входять: вода – 90, білки – до 3.9, жири – до 0.9 , вуглеводи – 2.2 відсотків З мінералів, що містять фосфор, залізо, магній. Залежно від зовнішнього вигляду і будови гриби можна розділити на 3 види: трубчасті , пластинчасті і сумчасті . Гриби можна посолити, маринувати, смажити і сушити.

 
Отже, ви принесли додому гриби. Перше, що треба відразу зробити, адже гриби можуть потемніти від зіткнення з повітрям, їх треба почистити Гриби перебирають, видаляють червиві та пошкоджені , з шапок знімають шкірку, а ніжки, трохи підрізають біля основи і зскрібають від бруду і пилу. Гриби слід розділити за видами, адже вони можуть не зваритися одночасно. Потім гриби ретельно промивають, великі розрізають на декілька частин, заливають водою і вимочують 2 години, неодмінно двічі змінюючи воду. Далі гриби викласти на друшляк і ще раз переглянути на предмет зіпсованих.

 

Як варити гриби?


Далі приступити до варінні грибів. Якщо гриби не солять холодним способом (грузді, сироїжки), то для всіх видів заготівель ( смаження, варіння супу, маринування) необхідно гриби відварити.

Скільки варити гриби?

 
В емальований посуд наливають 200 мл води, кладуть 1 0 грамів солі і 4 грама лимонної кислоти, поставити на вогонь. Коли вода закипить, викласти в каструлю грибочки. Під час варіння вони рясно виділяють сік, який треба періодично збирати шумівкою.

 
Скільки варити гриби до готовності. Вважається, що 25 хвилин цілком достатньо, для варіння грибів. Коли гриби повністю опустяться на дно, а розсіл буде світлим, майже прозорим, то значить, що варіння закінчена. Відварені гриби викладають на друшляк і дають стекти воді. Вийшов прекрасний продукт для смаження, супу, соління гарячим способом. Якщо ви розкладіть гриби в пакетики по 200 – 300 грамів, і заморозити в морозилці, то взимку насолодіться смаком грибного супу, жульєна або будь-якого дугого страви з грибами.
Скільки варити білі гриби. Білий гриб (боровик) називають царем грибів за його вишуканий смак. Обробляють його також, як і всі гриби: знімають шкірку з капелюшка, чистять ніжку, нарізають шматочками велике сировину. Білі гриби варять 35 – 40 хвилин.
Білий гриб – прекрасна сировина для сушіння. Жоден вид сушених грибів не користується таким тонким смаком і ароматом.Сушені білі гриби промивають і витримують у воді 2-3 години. Потім відварюють в тій же воді

Прокрутка до верху