Як можна прикрасити яйця на великдень, поради з фото!

Для яєць, які вживаються в їжу, клей не використовується, щоб прикріпити прикраси. У такому випадку вам може допомогти природний клей. Великодній сувенір з яєчка прикрашається клеєм і матеріалами. Перед прикрасою яйце обов’язково видувається. Цей процес не займе багато часу.

Ідеї, як прикрасити яйця на Великдень.

 

  • 1. Прикраса з техніки «квілінг».

Вам знадобляться наступні матеріали: різнобарвна папір, клей, ножиці, шило. З паперу шилом виготовляються квіточки та інші елементи. А клей необхідний для фіксації виробу разом. За допомогою цих матеріалів робляться зображення на яєчках.

  • 2. Використання фольги.

Для прикраси використовується різнобарвна фольга, паеточки і лаковий маркер. Фольга вирізається. У неї загортається яйце. Для розгладження фольги використовується ложка. За допомогою маркера наноситься зображення. Клеєм прикріплюються паеточки.

  • 3. Прикраса з бісеру.

Для прикраси яєчок бісером доведеться попрацювати, але результат вас не розчарує. Такий сувенір на Великдень порадує ваших близьких. Процес цей копітка і вимагає терпіння. Прикраса робиться з різнокольорового бісеру, ліски, голки, ножиці, заготовки у вигляді яєчка і схеми.


Зображення придумується самостійно або підбирається в джерелі. Спочатку в’яжеться пояс, міряється кількість рядків на яєчку. Пояс з’єднується на яйці. Ряди скорочуються, верхівка яйця обплітається. Інтер’єр вашого житла зміниться від такої краси.

  • 4. Прикрасити великодні яйця можна ґудзичками, різною крупою, газетками, папером, нитками, шоколадними цукерками або стрічками.

Такі яєчка виходять з матеріалу, який є у вас, а також клею. Стрічка, зав’язана посередині, чудово прикрашає яйце. З бусинок шиється красиве прикраса. Стрічки на пасхальному яйці виглядають дивовижно.
Яйце обмотується нитками або за допомогою повітряних кульок і ниток створюються гарні прикраси. Газета і гофрований папір перетворяться у прикраса при використанні вашої фантазії. Також додаються вишукані елементи з вподобаного матеріалу.

 
Крупа – відмінний матеріал для створення справжніх шедеврів. Зробити їх можна з будь-якої крупи (манки, гречки, гороху, пшона тощо), і клею. Головне при створенні прикрас ваш гарний настрій і творчий порив.

Прокрутка до верху